دسته‌بندی نشده

بلیط کودک و نوزاد

ما همیشه خوشحالیم که از مسافران جوان در هواپیمای خود استقبال می کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا سفر برای فرزندان شما حداکثر راحت و شاد باشد.

کودکان بین سنین 2 تا 12 سال

در هنگام خرید بلیط هواپیما برای کودک بین سنین 2 تا 12 سال (کودک در حال حاضر 2 ساله است و هنوز 12 سال ندارد) بلیط هواپیما مسافر عادی باید با کرایه نسبی کودک صادر و خریداری شود.
مطابق با قوانین کلاس حمل کالای حمل بار و بلیط هواپیما ، صندلی مسافر جداگانه و 1 بار چمدان تحویلی به چنین کودکان ارائه می شود.
خانواده ای که مسافران جوان دارند حق ثبت نام و سوار شدن در اولویت اول را دارند.

بهترین نرخ بچه ها در ایر کمپانی
کمترین نرخ بلیط کودک
رزرو بلیط نوزاد کودک و بزرگسال
بهترین ارزان قیمت نوزاد

نوزادان – کودکان تا 2 سال (هنوز 2 سال ندارند)

نوزادان می توانند در حالی که روی زانو نشسته اند سفر کنند. اگر می خواهید با دو نوزاد سفر کنید باید یک صندلی جداگانه با کرایه کودک خریداری کنید. در این حالت استفاده از صندلی کودک برای حمل نوزاد در یک صندلی جداگانه ضروری است. علاوه بر این ، نوزاد دوم باید بیش از 6 ماه باشد.
صندلی کودک باید از وضعیت خوبی برخوردار باشد و باید کمربندهایی برای ثابت شدن داشته باشد. صندلی نباید از 42 х 42 سانتی متر بیشتر باشد. (16.5 х 16.5 اینچ)

لطفاً در دسترس بودن صندلی کودک از خود مراقبت کنید.

برای نوزادان 1 کیسه حداکثر 10 کیلوگرم مجاز است

شما می توانید در تمام پروازهای شرکت هوایی ما به ازای هر مسافر که مخصوص نوزاد بیش از 2 سال نیست ، یک کالسکه تاشو حمل کنید.
ممکن است تا سوار شدن از کالسکه از کالسکه استفاده کنید. کالسکه را به راحتی می توانید به فرودگاه در قسمت خروجی بدهید – ما آن را خودمان در محفظه چمدان بار می کنیم.
پس از ورود به فرودگاه مقصد کالسکه در رمپ سوار شدن به شما داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا