دسته‌بندی نشده

بیزینس کلاس ایر کمپانی آرمنیا

بیزینس کلاس ایر کمپانی آرمنیا

کیفیت کلاس بیزینس هواپیمایی ایر کمپانی آرمنیا

برای کسانی که در مورد محیط زندگی خود دقیق هستند و انتظار دارند خدمات بالایی در تمام مراحل سفر خود داشته باشند ، می توانیم بلیط های کلاس تجاری ارائه دهیم.

خدمات ویژه مسافران کلاس تجاری دقیقاً از فرودگاه آغاز می شود.

برای اطمینان از پیگیری اولویت ، خدمات برای مسافران کلاس تجاری در پذیرش جداگانه ارائه می شود. در بعضی از فرودگاه ها ، که چنین قفسه هایی ارائه نشده است ، خارج از نوبت ، مسافران کلاس تجاری در اولویت قرار می گیرند.

در بیشتر فرودگاه هایی که پروازهای منظم شرکت هوایی ما انجام می شود ، مسافران کلاس تجاری در سالن های تجاری خدمات ارائه می شوند.

در فرودگاه های مجهز به پل های شبانه روزی ، مسافران کلاس تجاری از طریق خروجی عمومی واقع در سالن انتظار برای فرود دعوت می شوند.

سوار شدن به مسافران کلاس تجاری پس از مسافران کلاس اقتصادی انجام می شود. با رسیدن هواپیما به فرودگاه مقصد ، پیاده شدن مسافران کلاس تجاری در وهله اول قرار دارد.

کابین کلاس تجاری در قسمت جلوی هواپیما ، درست در پشت خدمه واقع شده است که مجهز به صندلی های راحت و راحت است و حداکثر امکانات را برای یک سفر راحت و راحت ارائه می دهد.

در هنگام سوار شدن به مسافران کلاس تجاری ، مراقب پرواز با دقت به مسافران کمک می کند تا لباس های خارجی خود را در کمد لباس قرار دهند.

بخش ویژه ای از خدمات موجود در منزل – منوی مسافران کلاس تجاری.

برای مسافرانی که در کلاس تجاری سفر می کنند ، کمک هزینه چمدان رایگان و چمدان دستی در نظر گرفته شده است.

ما دائماً در زمینه بهبود استانداردهای خدمات کار می کنیم و مراقبت از مسافران خود را به مهمانداران خود می سپاریم.

پرواز راحت!

تنها کلاس بیزینس پروازهای ارمنستان
کلاس بیزینس هواپیمایی ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا