درباره ما

درباره ما ( هواپیمایی آرمنیا ایر کمپانی )

اطلاعات کلی درباره هواپیمایی ایر کمپانی آرمنیا

اگر دوست دارید سفر کنید ، می دانید داشتن یک شریک قابل اعتماد چقدر مهم است. فقط باید مقصد خود را تعیین کنید – بقیه کارها را به ما بسپارید.
شرکت هواپیمایی ارمنستان در پایان سال 2015 تاسیس شد. این یک شرکت 100٪ خصوصی است. تجارت اصلی ما حمل و نقل مسافر و بار است. فرودگاه پایه Aircompany ارمنستان ، فرودگاه بین المللی Zvartnots در ایروان است.

در آغاز سال 2016 شرکت هواپیمایی “ارمنستان” کلیه کدهای لازم را دریافت کرد: ICAO-NGT ، IATA-RM و از اواسط جولای 2016 پروازهای چارتری را در جهات مختلف انجام می دهد. در حال حاضر شرکت هواپیمایی پروازهای برنامه ریزی شده ای را به تل آویو ، بیروت ، مینرالنی وودی و وورونژ انجام می دهد.

شرکت هواپیمایی ارمنستان از دو نوع هواپیمای نسل جدید استفاده می کند: بوئینگ 737-700 و بوئینگ 737-500. مدیریت ما از نظر امنیت مسافران حق بیمه بالایی دارد ، به همین دلیل تمام هواپیماهای ما از نظر فنی در شرایط مطلوبی قرار دارند و تحت سخت ترین استانداردهای کیفیت نگهداری می شوند.
تیمی از متخصصان روز به روز در حال آزمایش و اجرای انواع جدید خدمات و راه حل های فناوری اطلاعات هستند. در حال حاضر ما در حال کار بر روی بزرگ کردن شبکه مقصد خود هستیم ، به مسافران خود خدمات سطح بالا ، مهمان نوازی سنتی قفقاز و قیمت های رقابتی را ارائه می دهیم. شعار ما “تحقق بخشیدن به رویاها” است. ما بر این باوریم که به لطف سیاست های کاملاً قضاوت شده و کار تیمی کاملاً هماهنگ ، گام به گام پیش می رویم تا آرزوهای شما و شما را محقق کنیم. ما درک می کنیم که بالا بردن پرچم ارمنستان به آسمان آزاد نه تنها باعث افتخار نیست ، بلکه مسئولیت بزرگی نیز دارد.

درباره ایرلاین ایر کمپانی
درباره آرمنیا ایر کمپانی
دکمه بازگشت به بالا