دسته‌بندی نشده

کلاس اکونومی هواپیمایی ایر کمپانی ارمنستان

کلاس اکونومی هواپیمایی ایر کمپانی ارمنستان

کیفیت کلاس اکونومی ایرلاین ارمنستان

مهمانداران هواپیمایی «Aircompany Armenia» خوشحال هستند که از شما در هواپیما استقبال می کنند و آماده هستند تا همه کارها را انجام دهند تا پرواز شما راحت تر باشد.

مبلغ 25 کیلوگرم چمدان رایگان ، بلیط ارزان قیمت ، غذاهای گرم ، شراب قرمز و سفید ، آبجو: همه اینها برای مسافران کلاس اقتصادی است. این امر “Aircompany Armenia” را از رقابت متمایز می کند. هواپیماهای ما مجهز به صندلی های ارگونومیک هستند که برای پاسخگویی به آخرین نیازهای راحتی طراحی شده اند.

اکنون شما می توانید با سرویس جدید “Class Upgrade” راحتی بیشتری نیز داشته باشید. همه مسافرانی که در کلاس اقتصادی بلیط دارند ممکن است سطح خدمات را به کلاس تجاری افزایش دهند.

عکس قسمت اکونومی هواپیمایی ایر کمپانی
بخش اکونومی پروازهای آرمنیا ایر کمپانی
بهترین خدمات در کلاس اکونومی هواپیمایی ایر کمپانی ارمنستان
مهماندارای کلاس اکونومی ایرلاین ارمنستان

شما می توانید از سرویس استفاده کنید و هزینه آن را در میز تحویل در فرودگاه زودتر از 3 ساعت قبل از پرواز بر اساس در دسترس بودن صندلی پرداخت کنید.

زمان پرواز خود را با لذت کلاس تجاری سپری کنید: اولویت سوار شدن و پیاده شدن از هواپیما ، مسافران کلاس تجاری با یک وسیله حمل و نقل جداگانه به هواپیما تحویل می شوند. در فرودگاه های مجهز به پل جت ، مسافران کلاس تجاری دعوت می شوند تا به دروازه اصلی سوار شوند.

کابین کلاس Business در بالای هواپیما ، درست در پشت گودال قرار دارد ، که مجهز به صندلی های راحت و راحت است و حداکثر امکانات را برای یک سفر راحت و راحت فراهم می کند. همچنین یک اتاق توالت جداگانه برای مسافران کلاس تجاری در نظر گرفته شده است. هزینه هر پرواز یک قطعه بسته به مسیر از 100 یورو شروع می شود.

توجه: در پروازهای با مدت زمان 1 ساعت وعده های غذایی گرم در کلاس اقتصادی ارائه نمی شود (به عنوان مثال: ایروان-مینرالنی وودی-ایروان).

آرزوی پرواز دلپذیر شما را داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا